Nieruchomości

Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom dobre agencje nieruchomości są w stanie zabezpieczyć lub nawet powstrzymać klientów przed decyzjami niefortunnymi, których skutki mogą okazać się bardzo niekorzystne i kosztowne. Wiedza pośrednika to przede wszystkim umiejętność analizy dokumentacji: ustalenie faktycznych właścicieli, ich praw oraz przypadających im udziałów. W Księdze Wieczystej znajduje się szereg informacji mających istotny wpływ na stan prawny nieruchomości, które mogą być niejasne zarówno dla klienta jak i samego właściciela. Mogą mieć znaczenie nie tylko przy pierwszej transakcji, ale również z późniejszym przenoszeniem praw, przekształcaniu etc. Skuteczna analiza umożliwia uniknięcie zakupu nieruchomości z wadą prawną, która może skutkować utrudnieniem w zarządzaniu nieruchomością, dalszemu przekształcaniu, rozbudowy, roszczeniom etc.

Dobry pośrednik posiada również znakomite rozeznanie rynkowe – wie, jakie są aktualnie obowiązujące ceny za metr kwadratowy zakupu czy wynajmu mieszkania, domu, działki i lokalu w określonej lokalizacji, zna szczegółowo koszty transakcyjne i orientuje się w najnowszych rynkowych regulacjach oraz przepisach. Wspomniane umiejętności, a także wiedza są bardzo potrzebne i mogą przynieść konkretne korzyści.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transakcji związanych zarówno z wynajęciem nieruchomości, jak i jej sprzedażą lub zakupem. Z sukcesem obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych – przygotowujemy w pełni spersonalizowane oferty. W zakresie rynku nieruchomości Wrocław to niezwykle konkurencyjne miasto, dlatego wsparcie doświadczonego specjalisty ma duże znaczenie dla każdego inwestora.

Zapraszamy do współpracy

Katarzyna Pomorska